Yasal Uyarı

Meta Konut Mesken Yapı Ltd. Şti. kurumsal websitesinde (www.meta-yapi.com) Meta Konut Mesken Yapı Ltd. Şti. şirket bilgileri, irtibat ofisleri, projeleri, fiyatları ve kampanyalarıyla ilgili içerik ve görsel sunulmaktadır. Meta Konut Mesken Yapı Ltd. Şti., websitesine ilişkin kuralları ve bilgileri dilediği takdirde, iptal edebilir veya değiştirebilir. Bu hususları takip etmek kullanıcının sorumluluğundadır.

Meta Konut Mesken Yapı Ltd. Şti. kurumsal websitesinde sunulan içerik, yalnızca bilgi verme ve tanıtım amaçlıdır. Herhangi bir yasal bağlayıcılığı yoktur. Website içeriği satış teklifi yerine geçmez.Meta Konut Mesken Yapı Ltd. Şti. tarafından satışı yapılan proje / ürünlerinin satın alımı, o ürün/Projeye ait ilgili sözleşme ve bu sözleşmedeki şartlara bağlıdır. Web sitesinde belirtilen detaylar sözleşmelerle ve uygulama sonrasında teslim edilen ürün ile farklılık gösterebilir.

Meta Konut Mesken Yapı Ltd. Şti. kurumsal websitesinde yeralan bilgiler olduğu gibi sunulmaktadır. Meta Konut Mesken Yapı Ltd. Şti. sunulan bilgilerin doğruluğunu, yanlış veya eksik bilgi içerip içermediğinin garantisini vermez ve bu gibi oluşabilecek durumlardaki hatalardan sorumlu kabul edilemez. Ayrıca Meta Konut Mesken Yapı Ltd. Şti., sunulan bilgilerde herhangi bir uyarı yapmaksızın istediği zaman değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Meta Konut Mesken Yapı Ltd. Şti. websitesine internet üzerinden başka websitelerinden gelen bağlantılar ve linklerden ve o websitelerinin içeriğinden sorumlu tutulamaz. Meta Konut Mesken Yapı Ltd. Şti. kurumsal websitesine gelirken kullanılan bağlantılar ve linklerin yer aldığı hiçbir internet sitesi hakkında görüş, bilgi veya destek sunmamaktadır.

Aynı şekilde Meta Konut Mesken Yapı Ltd. Şti., kurumsal websitesinde yer alan linkler ve bağlantılarla ulaşılan websitelerinin içeriği ve sunumundan sorumlu tutulamaz. Her iki durumda da oluşabilecek doğrudan ya da dolaylı hasarlardan da (mali kayıplar, bilgi veya sistem kaybı, işgücü kaybı veya iş faaliyetlerinin kesintiye uğraması vb.) Meta Konut Mesken Yapı Ltd. Şti. sorumlu değildir. Meta Konut Mesken Yapı Ltd. Şti. websitesine bağlantılı diğer internet sitelerini ziyaret ettiğinizde sorumluluk tamamen size aittir.

Meta Konut Mesken Yapı Ltd. Şti.’nin kullanıcılar tarafından Meta Konut Mesken Yapı Ltd. Şti. websitesine girilen bilgileri incelemekle ilgili bir yükümlülüğü yoktur ve bu tür kullanıcı girdilerine ilişkin hiçbir sorumluluğu yoktur ancak Meta Konut Mesken Yapı Ltd. Şti. zaman zaman bu tür kullanıcı girdilerini denetleme ve mazeret göstermeden siteden kaldırma hakkını saklı tutar.

Sorumlulukların sınırlanması

Meta Konut Mesken Yapı Ltd. Şti. websitesine erişim ve kullanımı sonucu oluşabilecek gerek donanım gerek yazılım hasar ve zararlarından veya bilgisayar donanımınızı etkileyen virüs saldırılarından sorumlu değildir.

Aşağıdaki paylaşım şartlarına uygunluğu durumunda içeriğinin ve görsellerinin paylaşılmasına izin vermektedir. Ancak Meta Konut Mesken Yapı Ltd. Şti. kurumsal websitesinde yer alan tüm içerik, görseller ve videolar telif hakkına tabi olduğundan önceden Meta Konut Mesken Yapı Ltd. Şti.'ye danışılması rica olunur. Ayrıntılı bilgi için lütfen bize ulaşın formunu doldurunuz.

• Websitesinin yasa dışı ve ahlak dışı içeriğinin bulunmaması

• Paylaşılan içeriğin (metin, görsel, video, grafik vs) herhangi bir şekilde değiştirilmemesi. Renklerinde, görselin bütünlüğünde oynama yapılmaması, Meta Konut Mesken Yapı Ltd. Şti. websitesinde yer alan bilgilere ek olarak başka bilgi verilmemesi

• İçeriğin Türkçe dilinde kullanılması

• Meta İnşaat kurumsal websitesinin görsel tasarımının veya sayfalarının kopyalanmaması

• İçeriğin kaynağının belirtilmesi. Doğrudan Meta Konut Mesken Yapı Ltd. Şti. kurumsal websitesinin adresi link olarak yazılabilir.

• Telif hakkı belirtilmelidir: Copyright © Meta Konut Mesken Yapı Ltd. Şti.

Paylaşımcı içeriğin paylaşılması durumunda yukarıdaki şartları kabul etmiş olur. Ayrıca Meta Konut Mesken Yapı Ltd. Şti.’nin aksi kararında sitesindeki içeriğin kaldırılmasını kabul eder ve işlemi olabilecek en kısa sürede yerine getirmekle sorumludur.

Yasal uyarı sayfasının güncellenmesi

Meta Konut Mesken Yapı Ltd. Şti., iş gereksinimlerine göre bu yasal uyarıyı istediği zaman güncelleme hakkını saklı tutar ve bundan dolayı siteyi her ziyaretinizde yasal uyarıyı denetlemek için bu sayfayı ziyaret etmeniz gerekir.

İhtilaflar

Oluşabilecek ihtilaflar halinde İstanbul Mahkemeleri yetkilidir.